Araç Kiralama Sözleşmesi

Elazığ Araç Kiralama Sözleşmesi

Araç Kiralama Sözleşmesi
Araç Kiralama Sözleşmesi

Elazığ araç kiralama aracılığı ile sahip olacağınız araçlar için siz değerli dostlarımıza bir sözleşme sunuyor ve bu sözleşmenin imzalanması ile birlikte alış verişlerimizi tamamlıyoruz. Karşılıklı güven ilkesi doğrultusunda imza altına alınacak olan bu sözleşme çok fazla detay içermiyor ve sizlerin aleyhine olan herhangi bir aksi durum da söz konusu değildir. Dilerseniz bu sözleşmedeki detaylara birlikte göz atalım…

Sözleşme Neleri Kapsıyor?

Sözleşmenin Konusu:

Plaka, otomobil markası ve sözleşmeyi imzalayan tarafların ad ve soyadlarının yer aldığı küçük bir bölüm olmak kaydı ile her iki tarafça imza altına alınan bölümdür.

Taahhütname:

Yukarıda belirtilen plaka ve modele ait aracı kiraladığınızı ve belirtilen tarih üzerinden sözleşme imzaladığınızı taahhüt edeceğiniz kısımdır ve yine her iki tarafça imza altına alınmalıdır.

Sözleşme Şartları:

Bu bölüm sözleşmenin en detaylı kısmı olarak karşımıza çıkıyor ve; sözleşmenin tarihi, araca ödenmesi gereken ücret, araçta hasar meydana gelmesi durumunda uygulanacak yaptırımlar ve belirlenen ücretten daha fazla talep edildiği takdirde doğacak haklar gibi detayların yer aldığı bu bölüm imza altına alındıktan sonra sözleşme süresine geçiliyor. Unutmadan şunu da belirtmekte fayda var. Eğer ödeme peşin alındıysa ki genellikle bu şekilde bir ticaret söz konusudur, sözleşme şartları altında bunu da belirtmek şarttır.

Sözleşme Süresi:

Aracı hangi süreler arasında kiralayacağınızın belirtildiği bölümdür ve bu tarihlerin dışına çıktığınız takdirde az önce de belirttiğimiz gibi yaptırımlar karşınıza çıkacak ve aracı kiralayan şahıs haklı konumda olacaktır.

 

Elazığ Araç Kiralama olarak sözleşmenin detaylarını site üzerinden sizlere aktarmaya devam edeceğiz ve belgenin aslı da yine adresimizde asıl nüsha olarak sergilenmektedir. 

Elazığ Lavin Oto Kiralama

Ana Sayfa Rezervasyon Araçlar İletisim
Üste Git