Elazığ Araç Kiralama

Elazığ rent a car şirketi olarak uzun yıllardır bu sektörde varlığımızı korumaktayız.

Elazığ Araç Kiralama
Elazığ Araç Kiralama

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile ticari kaygılardan ziyade müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmaya yönelik faaliyetler içerisinde olmaktayız. Müşterilerimizin belirledikleri, kendilerine en yakın konumlarda araçlarını teslim etmekte ve kendilerine uygun fiyatlar sunmaktayız. 7/24 hizmet sunduğumuz için müşterilerimiz diledikleri her an rezervasyon yaptırabilir, destek talep edebilir ve Elazığ araç kiralama şirketimiz ile ilgili bilgi alabilmektedir. Elazığ’da bulunan iki şubemizden herhangi birine ulaşım sağlayamayacak olan müşterilerimizi de düşündüğümüz için web sitemizden sadece birkaç dakika içerisinde istedikleri aracı seçerek rezervasyon yaptırabilmektedirler.

Güvenli ve Kaliteli Elazığ Araç Kiralama Hizmeti

Elazığ araç kiralama şirketi olarak müşterilerimizin problemsiz bir şekilde araç kiralama hizmeti alabilmelerini önemsemekteyiz. Bu sebeple geniş araç filomuz ve teknik ekibimiz ile kendilerinin yanlarında olmaktayız. Bir tanesi havalimanında olmak üzere toplamda 2 şubemiz bulunmaktadır. 7/24 araç kiralama hizmeti vermemizin yanı sıra, müşterilerimizin problemlerine çözüm üretebilmek amacı ile de kendilerinin bize 7/24 ulaşabilmelerini sağlamaktayız.

Müşterilerimize sigortalı, kaskolu araçları kiralamaktayız. Bu sebeple kaza yapmaları durumunda, maddi açıdan herhangi bir zararları bulunmamaktadır. Lavin Oto Kiralama olarak herhangi bir kaza durumunda müşterilerimizin olay yerinde tutanak tutmalarını ve şubelerimizden birini arayarak bize durumu bildirmelerini istemekteyiz. Süreç içerisinde müşterilerimizin karşılaşabilecekleri problemlere karşı gösterdiğimiz hassasiyet ve çözüm odaklı yaklaşımımız sebebi ile müşterilerimiz rahat bir sürüş keyfi yaşamaktadır. Talep etmeleri durumunda müşterilerimize özel şoför hizmeti de sunmaktayız. Kiraladıkları araçları kullanmak istememeleri veya kullanacak durumda olmamaları halinde; rezervasyon aşamasında bunu belirtmeleri ile beraber araçlarını özel şoförleri teslim etmektedir.

Hızlı Rezervasyon Hizmeti

Biri Elazığ havalimanında olmak üzere iki şubemiz de rezervasyon hizmeti vermektedir. Web sitemiz üzerinden veya telefonla bize ulaşarak da müşterilerimiz rezervasyon yapabilmektedirler. Aracı teslim almak istedikleri saatten 1 gün önce bizimle iletişime geçmeleri yeterli olmaktadır. Elazığ araç kiralama şirketi olarak kendilerine istekleri doğrultusunda kiralık araçlar sunmaktayız. Elazığ’da gezecekleri bölgelerin ulaşım imkanlarını dikkate alarak önerilerde bulunmaktayız. Bu sayede bilmedikleri bir şehir olsa bile müşterilerimiz daha rahat araç yolculukları yaşamaktadırlar.

İstedikleri vites tipi, yakıt türü, araç kapasitesi, araç içi özellikleri söylemeleri durumunda; geniş araç filomuzdan bu özelliklere uygun bir aracın rezervasyonunu yapabilmekteyiz. Havalimanına inecekleri saati söylemeleri durumunda havalimanına, şehir içerisinde kiralamak istedikleri başka bir noktayı belirtmeleri halinde ilgili konuma kiralamak istedikleri aracı ulaştırmaktayız.

Ekonomik Fiyatlı Elazığ Araç Kiralama

Uzun yıllardır içinde bulunduğumuz rent a car sektöründe müşterilerimize uygun fiyatlı hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Geniş araç filomuzda orta sınıf, alt sınıf ve lüks araçları bulundurmaktayız. Araç özelliklerine göre sınıflandırdığımız oldukça geniş bir filomuz olduğu için her bütçeden bireye hitap etmekteyiz. Müşterilerimizin araç kiralama amaçlarına ve ihtiyaçlarına göre bir araç seçmelerini tavsiye ettiğimiz için bu sayede kendileri daha ekonomik bir fiyatlar ile karşılaşabilmekteyiz.

Sorunsuz Elazığ Araç Kiralama Hizmeti

Lavin Oto Kiralama olarak müşterilerimize araç kiralama süreçlerinde herhangi bir problem yaşamayacaklarının garantisini vermekteyiz. Filomuzdaki araçlarımızın bakımlarını düzenli olarak yaptığımız için müşterilerimize çalışır durumda olan ve parçaları tam araçları teslim etmekteyiz. Aynı zamanda kiralama sözleşmemizde de araçları problemsiz ve parçaları tamam şekilde teslim ettiğimizi belirtmekteyiz. Araç içi ek parçalar istemeleri durumunda, bunları da sözleşmeye ekleyerek çalışır durumda, eksiksiz teslim ettiğimizin sorumluluğunu almaktayız. Müşterilerimizin araç kiralaması için belirttikleri saati geçirmemekteyiz. Elazığ kiralık araçları teknik ekibimiz rezervasyonda belirtilen konuma teslim etmektedir.
 

Elazığ Lavin Oto Kiralama

Ana Sayfa Rezervasyon Araçlar İletisim
Üste Git