Elazığ Havalimanı Araç Kiralama

Elazığ Havalimanı araç kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerimize Elazığ havalimanı iç hatlardaki ofisimiz aracılığı ile hizmet vermekteyiz.

Elazığ Havalimanı Araç Kiralama
Elazığ Havalimanı Araç Kiralama

Lavin Oto Kiralama firması olarak Elazığ’ı gezmeye gelen, turistik amaçlı gezi planı yapmış olan müşterilerimize havalimanında yardımcı olmaktayız. Uzun yıllardır verdiğimiz hizmet ile alanımızda iyi olduğumuzu kanıtlamış bulunmaktayız. Düzenli olarak bakımı ve temizliği yapılan geniş araç filomuz ile uygun fiyatlarla araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Farklı özelliklere sahip araçları barındırdığımız filomuz sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmekteyiz. Elazığ içerisinde gezecekleri tarihi yerlere göre uygun özelliklere sahip araçları ekibimiz kendilerine tavsiye edebilmektedir. En az 1 gün önceden ekibimiz ile iletişime geçerek rezervasyon yaptırmaları yeterli olmaktadır.

Elazığ Havalimanı Rent a Car

Elazığ Havalimanı’nda rent a car şubemiz bulunmaktadır. Müşterilerimizin rezervasyon yaptırdıkları saatte, kiraladıkları aracı kendilerine teslim etmekteyiz. Uçaklarının havalimanına ineceği saati bize bildirmeleri yeterli olmaktadır. Havalimanı şubemizdeki ekip arkadaşlarımız aracın teslimatını gerçekleştirmektedirler. Kendilerine 7/24 araç kiralama hizmeti sunmaktayız. Ayrıca çevre illerin havalimanlarında araç kiralamak istemeleri durumunda; Bingöl, Malatya, Diyarbakır ve Tunceli şehirlerinin havalimanlarına araçlarımızı gönderebilmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti odaklı bir firma olmamızdan dolayı müşterilerimizin araç kullanacak durumda olmamaları halinde, kendilerine özel şoför hizmeti sunmaktayız. Özellikle lüks araç kiralayan müşterilerimizi özel şoför hizmetimizin daha fazla tatmin edeceğini düşünmekteyiz.

Elazığ Havalimanı Araç Kiralama Hizmeti Nasıl Alınır?

Elazığ Havalimanı araç kiralama şirketi Lavin Oto Kiralama olarak müşterilerimize hızlı rezervasyon hizmeti sunmaktayız. Web sitemiz veya şubelerimiz aracılığı ile sadece birkaç dakika içerisinde rezervasyon yapabilmektedirler. Aynı zamanda şubelerimizi arayarak da rezervasyon talebinde bulunabilmektedirler. Lavin Oto Kiralama olarak geniş bir araç filosuna sahibiz. Müşterilerimizin talep ettikleri özelliklere sahip araçları web sitemizde listelemekteyiz. Vites tipi, yakıt türü, araç kapasitesi, bagaj durumu gibi birçok özelliği ihtiyaçlarına uygun şekilde belirleyebilmektedirler. İstedikleri aracı seçtikten sonra aracı havalimanından alacaklarını ve hangi tarihte aracı bırakacaklarını belirtmeleri gerekmektedir. Araçlara göre kiralama sürelerimiz ve bu sürelere bağlı fiyatlandırmalarımız farklılık gösterebilmektedir. Araç içi navigasyon cihazı gibi ekstra özellikler talep etmeleri durumunda, bunu kiralama sırasında bildirmeleri gerekmektedir. Araç kiralamak isteyen müşterilerimizin kişisel bilgilerini aldıktan sonra rezervasyon işlemini tamamlamaktayız.

Uygun Fiyatlı Elazığ Havalimanı Araç Kiralama

Lavin Oto Kiralama olarak müşterilerimize uygun fiyatlar sunmaktayız. Araç özelliklerine, talep edilen ekstralara, aracın kiralandığı gün sayısına göre günlük kiralama bedellerimiz farklılık gösterebilmektedir. Kiralama süresi arttıkça günlük kiralama bedellerinde indirim yapmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun aracı uygun fiyatlar ile kiralayabilmeleri için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.

Elazığ Havalimanı Araç Kiralama Koşulları

Müşterilerimiz araç kiralamadan önce kendilerine kiralama sözleşmesi imzalatmaktayız. Sözleşme kapsamında kiraladıkları aracın plakasına, modeline ve kendilerinin kişisel bilgilerine sözleşmede yer vermekteyiz. Sözleşme kapsamında müşterilerimizin aracı teslim alacakları ve teslim etmeleri gereken tarihler belirtilmektedir. Minimum 1 gün ve maksimum 30 gün süre ile araç kiralayabilmek mümkündür. Kiralama sürelerinin aşılması durumunda, müşterilerimiz gerekli yaptırımları kabul etmiş sayılmaktadır.

Kiralanacak araçlara bağlı olarak bir yaş sınırı belirlemekteyiz. 21 yaşını doldurmamış olan müşterilerimizin araç kiralamaları mümkün değildir. Ayrıca sürücü belgesi bulunmayan müşterilerimize de kiralık araç tahsis edememekteyiz. Kiraladıkları araçların her birinin kaskosu bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir kaza olması durumunda, müşterilerimiz mağdur olmamaktadırlar. Kiralanan araç ile ilgili herhangi bir problem yaşamaları durumunda, 7/24 ulaşılabilir olmaktayız ve müşterilerimize yaşadıkları problem konusunda yardım etmekteyiz. Elazığ havalimanı kiralık araç hizmeti alan müşterilerimize doğru adreste olduklarını hissettirmek istemekteyiz.
 

Elazığ Lavin Oto Kiralama

Ana Sayfa Rezervasyon Araçlar İletisim
Üste Git