Genel Kiralama Koşulları

Elazığ Araç Kiralama Genel Kiralama Koşulları

Genel Kiralama Koşulları
Genel Kiralama Koşulları

Elazığ araba kiralama adresinden yardım isteyen müşterilerimize bilgi vermek adına genel kiralama koşullarını da sizinle paylaşmak istedik. Bu koşullar neyi kapsıyor ve sizlere ne gibi avantajlar sunuyor, dilerseniz birlikte göz atalım.

Yaş Sınırlaması:

Yasaların belirttiği gibi ehliyet sahibi olmayan hiçbir kullanıcı zaten kiralama işlemini gerçekleştiremiyor ve bunun yanı sıra öngörülen 21 yaş sınırlaması da mevcut. A, B, N,F ve I araç gruplarını kiralamak isteyen müşterilerimizin bu yaş sınırını geçmiş ya da doldurmuş olması gerekiyor, aksi takdirde araç kiralama işlemi yapılmayacaktır.

Kiralama Koşulları:

Günlük araç kiralama süresini minimum 1 gün olarak belirlemiş durumdayız fakat daha uzun süreli tercih yapmak isterseniz bunun da süresi 30 gün olarak belirlenmiştir. Sizlere verilen tarihleri aşmanız durumda sözleşmede yer alan yaptırımların uygulanacağını bilmenizde de fayda var.

Trafik Kazası Durumunda…

Elazığ araba kiralama firmamızdan kiralayacağınız araçların tamamının rent a car kaskosu mevcuttur, hal böyle olunca herhangi bir kaza durumunda sizleri mağdur etmediğimizi de belirtmek isteriz. Sözleşmeyi imzalarken bu detayı göz önünde bulundurmanızda fayda var. 

Sorun yaşamamanız adına tüm detaylar düşünülmüş ve güven ilkesi ön planda tutulmuştur. Ekstrem durumlar dışında aksi bir olayın yaşanmayacağını garanti ediyor ve yıllardır yaptığımız bu işi sektörde en iyi yapan adres olduğumuzu da bir kez daha sizlere iletmek istiyoruz.

Elazığ Lavin Oto Kiralama

Ana Sayfa Rezervasyon Araçlar İletisim
Üste Git