Sık Sorulan Sorular

Elazığ araç kiralama ile ilgili sık sorulan sorular

Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular

Elazığ rent a car mail kutusuna düşen çok sayıda soru mevcut ve bizler de bu sorulara detaylı bir şekilde yanıt vermeyi uygun gördük.

Araçlarınız Kaskolu mu?

Sahip olduğumuz araçlar ile ilgili; hem bizler, hem de siz değerli dostların sorun yaşamaması adına kasko işlemlerini yaptırıyoruz. Günümüzde bu hizmeti sunmayan az sayıda firma kaldı ve ola ki farklı bir firmayı da tercih ederseniz kasko detayına hassasiyet göstermenizi tavsiye ediyoruz.

Araç Kiralama Süreleriniz?

Elazığ rent a car ekibi olarak 1 gün ve 30 gün gibi bir süre belirledik. İnsanlar genellikle günlük kiralama taraftarı ancak bunun yanında şehrimize turist olarak gelen ve daha uzun süreli araç kiralamak isteyenler için de limitimizi bir aya çıkardık. Bu süreler içerisinde sizler de gönül rahatlığı ile araç kiralayabilirsiniz.

Araçlar ile İlgili Sorun Yaşar mıyız?

 

Sizlere sorun yaşamayacağınızın garantisini veriyoruz! Araç kiralama işlemi öncesinde sunduğumuz sözleşmede yer alan ibare ‘’araç sorunsuz ve parçaları tamam bir şekilde teslim edilmiştir.’’ Şeklindedir ve bizler bu sözleşmeye imzamızı atıyoruz. Aksi bir durum olduğu takdirde zan altında kalmak en son isteyeceğimiz şeydir ve böyle bir riski almayacağımızı da bilmenizde fayda var. Sahip olduğumuz ve sizlere sunduğumuz araçlarda herhangi bir sorun çıkmayacaktır ve zaten bu araçların denetimleri de firma çalışanlarımız tarafından belli zaman dilimlerinde düzenli olarak yapılmaktadır. 

Elazığ Lavin Oto Kiralama

Ana Sayfa Rezervasyon Araçlar İletisim
Üste Git