Genel Kiralama Koşulları

Elazığ araba kiralama adresinden yardım isteyen müşterilerimize bilgi vermek adına genel kiralama koşullarını da sizinle paylaşmak istedik. Bu koşullar neyi kapsıyor ve sizlere ne gibi avantajlar sunuyor, dilerseniz birlikte göz atalım.

Yaş Sınırlaması:

Yasaların belirttiği gibi ehliyet sahibi olmayan hiçbir kullanıcı zaten kiralama işlemini gerçekleştiremiyor ve bunun yanı sıra öngörülen 21 yaş sınırlaması da mevcut. A, B, N,F ve I araç gruplarını kiralamak isteyen müşterilerimizin bu yaş sınırını geçmiş ya da doldurmuş olması gerekiyor, aksi takdirde araç kiralama işlemi yapılmayacaktır.

Kiralama Koşulları:

Günlük araç kiralama süresini minimum 1 gün olarak belirlemiş durumdayız fakat daha uzun süreli tercih yapmak isterseniz bunun da süresi 30 gün olarak belirlenmiştir. Sizlere verilen tarihleri aşmanız durumda sözleşmede yer alan yaptırımların uygulanacağını bilmenizde de fayda var.

Trafik Kazası Durumunda…

Elazığ araba kiralama firmamızdan kiralayacağınız araçların tamamının rent a car kaskosu mevcuttur, hal böyle olunca herhangi bir kaza durumunda sizleri mağdur etmediğimizi de belirtmek isteriz. Sözleşmeyi imzalarken bu detayı göz önünde bulundurmanızda fayda var. 

Sorun yaşamamanız adına tüm detaylar düşünülmüş ve güven ilkesi ön planda tutulmuştur. Ekstrem durumlar dışında aksi bir olayın yaşanmayacağını garanti ediyor ve yıllardır yaptığımız bu işi sektörde en iyi yapan adres olduğumuzu da bir kez daha sizlere iletmek istiyoruz.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.